CritiCastподкаст

Демокрация и институции | Царски пищови – Канал 4, S2E30 Critiсast

Тази седмица в Criticast Ники (който избяга от Acticast заради този епизод) ще ви срещне с дамите зад проекта „Царски пищови“ – Анита, Вики и Роберта.

Сигурни сме, че всеки от вас е чувал по един или друг начин за „Царски пищови“ – мястото, където можете да откриете многобройни теми и дискусии, свързани с младите хора и българската политика, обяснени кратко и лесно.

В този епизод Ники, Анита и Вики ще ви разкажат повече:

  • за дейноста на „Царски пищови” и нуждата от подобни инициативи;
  • защо е важно да знаем как работят държавните институции;
  • за политическата ситуация в България;
  • как може да се стимулира ангажираността на гражданите в политическия живот и др.

Не пропускайте да чуете целия епизод!

Чуйте повече в епизода!

Последвайте ни!

Facebook – https://cutt.ly/gha8PKS

Instagram – https://cutt.ly/pha4yEP

Канал 4 се реализира от изцяло младежки екип към Фондация „Четиридесет и две“ и с финансовата подкрепа на Фонд Активни граждани България по Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство. www.activecitizensfund.bg.

Проект „Мрежа от платформи за активно гражданство“ цели да подпомогне процеса по изграждането на умения за критично мислене сред младежите и да насърчи осъзнаването им като граждани с права и отговорности в обществото.

Чуйте ни тук:


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *